TMGD Eğitimi – Kursiyerlerimizin Görüşleri


Bu denli anlaşılması zor bir konuyu bu kadar anlaşılır hale getirmesinden dolayı eğitmenimiz Ümit Seçkin’i son derece başarılı bulmamın yanı sıra; bir eğitmen nasıl olmalı örneğini bu eğitim süresince tüm detaylarıyla deneyimlemiş olmaktan son derece memnuniyet duymuş bulunmaktayım. İlginiz için teşekkür ederim.

Bir lojistik mezunu olarak eğitim merkezinize geldim. TMGD eğitmenimin de Türkiye’de ADR konusunda ilk kez yayımlanan teziyle master programı bitirdiğini öğrendiğimde eğitimin diğer kurumlardan farklı olacağını düşündüm ve iyi ki de sizi tercih ettiğimi gördüm. Maalesef sektörümüzde TMGD eğitimi başlığı altında sınava hazırlık konusunda birçok kurum ve kuruluş var, ben bunlardan birisine gittim ve 3 sefer sınavdan kaldım. Bu %60 kursun hatası %40 kendi hatam. Maalesef eğitim aldığımız kurum ADR – TMGD konusunda uzman kişiler ile çalışmadığı için, eğitim veren kişinin de taşımacılık ve ADR konusunda eksik birçok bilgisinin olması, eğitim veren kurumun soru kaynaklarının yetersiz olması sınavda benim ve birçok arkadaşımın başarısız olmasının nedenidir. Benim tavsiyem bu yazımı okuyacak arkadaşların eğitim kurumunun isminden önce eğitimi alacakları eğitmenin bu alanda uzman olmasına bakmalarıdır, zaten araştırdıkları zaman görecekler ki bu alanda bir tek uzman var oda Sn. Ümit Seçkin hocamız öncülüğünde LOGIMEX kurumudur. Bu sınavda başarılı olacağıma eminim. Çünkü eğitim veren hocam çok iyiydi kurumun soru kaynakları çok çok fazlaydı, sınava daha 25 gün olmasına rağmen sürekli güncel soru paylaşmaları bu kurumu diğer kurumlardan bir adım önce çıkartmaktadır. Bunun için başta Sn. Ümit Seçkin olmak üzere LOGIMEX çalışanlarına teşekkürlerimi borç bilirim.

Başta Ümit Seçkin eğitmenimiz olmak üzere herkese bilgilerinden, ilgilerinden, ikramlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Doğru bir yere geldiğimizi düşünüyorum. Ümit Seçkin eğitmenimizi candan tebrik ediyorum.

Eğitim kurumu olarak çalışanların ilgisinden ve eğitimcimi Ümit Bey’den oldukça memnun kaldım. Bu eğitimi almak isteyen arkadaşlarıma önereceğim. Sınav sonrasında da eğitim kurumu olarak bu konu ile ilgili her türlü desteğinizi esirgemeyeceğinizi düşünüyor ve umuyorum. Teşekkürler.

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

Kısıtlı bir süre olmasına karşın yüksek düzeyde katkı sağlayan bir eğitmen oldu. Özellikle eğitmen, eğitim süresince konuya hakim olduğunu eğitimin her aşamasında hissettirebildi. Çevremde ilgilenen insanlar olursa hiç düşünmeden tavsiye edeceğim.

Gerek eğitim yönetimi ve ders işleyiş şekliyle katılımcıların öğrenmesine ve uygulama ile pekiştirilmesine yönelik çok faydalı bir eğitim gerçekleştirildi. Mükemmel bir eğitim süreciydi.

Ümit hocamızın anlayışı ve konuya hakimiyeti çok başarılı, eğitim kurumunun her çalışanına ayrı ayrı teşekkür ederim.

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

Eğitmenimiz son derece anlaşılır, sabırlı bilgili, konuya hakim ve başarılı bir anlatım gerçekleştirdi. Eğitmenden ve logimex çalışanlarından memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Öncelikle böyle bir kurumda bulunmaktan dolayı mutluyum. Çok güzel bir eğitim grubu ile değerli hocamızın büyük katkıları ile umarım sınavda yüksek bir ortalama geçerim. Saygı ve Sevgilerimle…

Eğitmenin bilgi ve birikimi beni çok etkiledi. Eğitimin verimli geçtiğini düşünüyorum.

Eğitmen alanında oldukça etkili ve yetkin bir eğitmendi. Eğitimden beklediğimin üzerinde performans edindim.

Kurumunuz, personeliniz ve eğitmeniniz son derece sıcak ve ilgiliydi. Teşekkür ederim.

Hocamıza tüm katkıları, emeği ve sabrından dolayı teşekkür ederim.

Tüm personelin ve hocamızın ilgisinden dolayı bu ortamda bulunmaktan keyif aldım. Başarılarınızın artarak devamını dilerim.

Keyifli bir eğitimdi. Teşekkürler.

Çok başarılı bir eğitmen, anlayışlı ve sakin.

Eğitmenin konuya hakimiyeti ve anlatma yeteneği tek kelimeyle mükemmeldi. Teşekkürler.

Kursu ve eğitimi başarılı buldum. Ders saati daha fazla olursa eğitimi pekiştirme açısından daha başarılı sonuçlar elde edilir.

Eğitimin süresi daha uzun olması gerektiğini düşünüyorum. Onun dışında çok başarılı bir eğitim.

LOGIMEX Eğitim Kurumuna yapmış olduğum araştırmalardan sonra TMGD eğitimi almak için kayıt yaptırdım. Kalitesi ve uygun eğitim ücreti ile farkını ortaya koyuyor. Eğitime başladıktan sonra doğru bir seçim yaptığımı daha iyi anladım.

Konuya hakim bir eğitim kadrosu, yapıcı, yardımcı ve testlerle takviye edici bir süreç geçirdik. Teşekkür ederim.

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

TMGD Eğitim Fotoğrafları

Her Hakkı Saklıdır. 2019 LOGIMEX Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.